GAM õpetajad

(2019/20)

 

Aare Külama

Laul

Aare Külama on bassilaulja koosseisudes Vox Clamantis ja Estonian Voices. Nende ansamblitega on olnud kontsertreise Aasias, Euroopas ja Ameerikas. Aare on lõpetanud pop-jazzklaveri eriala Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias ning tegutseb hetkel kontsertmeistrina ning muusikaõpetajana Viljandi Gümnaasiumis.

 

Aleksandra Di Maio

Klaver

Aleksandra alustas oma klaveriõpinguid 6- aastaselt ning hiljem õppis ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias klaveri erialal prof. Peep Lassmanni juhendamisel. Seejärel asus Aleksandra õppima L’ Aquila Konservatooriumisse ( Itaalia) doktoriõppesse, mille lõpetas 2010. aastal (cum laude). Õpinguaastatel täiendas end mitmetel meistrikursustel. Aleksandra on esinenud solistina, kammeransamblistina, kontsertmeistrina Itaalias, Saksamaal ja Eestis ning osalenud edukalt paljudel konkurssidel.

 

Alvin Raat

Kitarr

Alvin alustas kitarriõpinguid Mart Soo käe all ning jätkas hiljem Georg Otsa nimelises Muusikakoolis. Ta on lõpetanud ka Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning tegeleb hetkel eksperimentaalmuusika ja vabaimprovisatsiooniga. Muusikutee on viinud Alvinit läbi Euroopa ning lausa Gröönimaale.

 

Andrus Avarand

Trummid

Andrus alustas muusikuteed Lasnamäe Muusikakoolis plokkflööti ja tuubat õppides. Mõnevõrra hiljem jõudis ta trummideni, mille õpinguid jätkas ta Georg Otsa nimelises Muusikakoolis. Andruse jaoks on muusika üks kihvtimaid keeli, mida õppida ja õpetada.

 

Charles Aaron Zobel

Klaver, ukulele

...

 

Eliisa Elfenbein

Saksofon, bänd

Eliisa on saksofoni erialal lõpetanud Märjamaa, Georg Otsa nimelise Muusikakooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia. Eliisa jaoks on oluline muusikaõpingute nautimine. Ta peab oluliseks, et laps õpiks mõistma muusika kaudu ka ümbritsevat maailma ja teisi eluvaldkondi.

 

Eric Kammiste

Kitarr, bänd

Eric alustas kitarriõpinguid 7—aastaselt Nõmme muusikakoolis ning jätkas neid hiljem Georg Otsa nimelises Muusikakoolis. Ta oli pikaajaline püsiliige kollektiivis Põhja-Tallinn ning mängib hetkel igapäevaselt kitarri Karl-Erik Taukari bändis.

 

Ingrid Tamberg

Klaver

Klaveriõpinguid alustas Ingrid 4-aastaselt Haapsalu Muusikakoolis, edasi viis tee klassikalise muusika rajal Otsakooli ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiasse. Hetkel jätkab magistriõpingutega EMTAs klaveri instrumentaalpedagoogika erialal ning paralleelselt lõpetab jazz-klaveri õpinguid Otsakoolis. Eri stiilide õppimine on andnud talle tugeva pagasi, tänu millele ei tunne Ingrid ennast võõralt ei tiibklaveri ega süntesaatori taga. Esinemiskogemust on samuti nii maruklassikalises kui ka rütmimuusika valdkonnas.

 

Johannes Kiik

Tromboon

Johannes on õppinud trombooni Nõmme Muusikakoolis, Tallinna Muusikakeskkoolis, Otsa koolis, kui ka Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Lisaks on ta end täiendanud meistriklassides ja big bändi kursustel. Johannes töötab ERSO-s ning on mänginud ka Põhjamaade Sümfooniaorkestris ja Estonian Dream Big Bandis. Ta osaleb ka mitmete jazz-, funk- ja pop-kollektiivide töös, nagu Trump Conception, Pae Kollektiiv ning Ewert and The Two Dragons.

 

Joosep Kõrvits

Tšello

Joosep on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tšelloerialal. Kontserttuurid on viinud teda üle Euroopa, Hiina ja Ameerika. Hetkel mängib Joosep ERSO-s ning keskendub omaloomingule.

 

Kadri Ausmaa

Beebide & väikelaste ring

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

 

Kaidi Ugandi

Viiul

Kaidi on viiulit õppinud Tallinna Muusikakeskkoolis, Georg Otsa nimelises Muusikakoolis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning Sibeliuse Akadeemias Helsingis. Kaidi mängib Klaaspärlimäng Sinfoniettas ning on osalenud Tallinna Kammerorkestri, Tartu Vanemuise Sümfooniaorkestri ja Pärnu Linnaorkestri projektides. Lisaks professionaalsele pillimängu õpetusele peab Kaidi pedagoogitöös oluliseks ja paindlikku lapsele, rõõmu muusikast ning armastust pillimängu vastu.

 

Kaspar Tambur

Klaver

Kaspari teekond muusikas sai alguse 3-ndal eluaastal Musamaris laulma õppides. Paralleelselt GAG'i astumisega, alustas ta ka klassikalise klaveriga lähemalt tutvumist Nõmme Muusikakoolis H. Kuuskmani all, avades oma esitusega hiljem lõpuaktust Estonia kontserdisaalis. Algas eksperimentide aeg, kus 15-aastane Kaspar saatis klaveril soliste, duosid ja koore, kuid peagi leidis hullumeelse kollektiivi, kellega koos juba aasta hiljem esitati tollases Nokia kontserdimajas kahe tunni jagu autentselt Pink Floydi muusikat (Hiljem ka muuhulgas Led Zeppelin'i). Süntesaatori ja bändimuusika viis mõtted edasi Otsakooli, kus õppis Pederseni, Võssotski, Muuli ning J. Remmeli käe all ning lõpetas kooli mängides arvestusel primaarselt ainult omaloominguid.

 

Lauri Lehtsaar

Klaver

Lauri alustas klaveriõpingud 7aastaselt ning on õppinud nii klassikalist kui pop-jazz klaverit. Lisaks õpetamisele tegutseb ta ka aktiivse muusikuna erinevates muusikakollektiivides. "Muusika, sh klaverimäng on minu jaoks nagu võõrkeele rääkimine, mille oskus võib inimese elu palju rikastada ja positiivselt muuta!"

 

Lauri Sepp

Saksofon

Lauri lõpetanud Eesti Muusika- ja teatriakadeemia, magistratuuri Sibeliuse Akadeemias Helsingis ning on täiendanud end Inglismaal saksofoni erialal (Guildhall School of Music and Drama ja London College of Music). Ta on osalenud saksofonistina erinevate orkestrite koosseisus (ERSO, Tallinna Kammerorkester, Rahvusooper Estonia jt.). Lauri Sepp tegutseb kammermuusikuna ja on esinenud nii Eestis kui ka mujal maailmas. Aastast 2003 töötab ta õppejõuna ka Otsa koolis ja saksofoniõpetajana Gustav Adolfi Muusikakoolis.

 

Liis Lutsoja

Pop—jazz viiul

Liis astus Otsa kooli jazz viiuli erialale ning tema juhendajaks sai kitarrist Mart Soo. 2013. aastal lõpetas ta esimesena sellisel erialal Otsakooli ajaloos. Järgnevad aastad õppis ta Prantsusmaa ühes mainekaimas jazzikoolis Centre des Musiques Didier Lockwood'is ühe maailma kõige kuulsama jazzviiuldaja, Didier Lockwood'i, enda käe all. Nüüd on ta kooli lõpetanud ning on värskelt tagasi Eestis, et oma teadmisi jagada eesti viiuldajatele ning neile näidata, et viiul võib olla midagi palju enamat kui ainult pill klassikalise muusika jaoks.

 

Maksim Adel

DJ/elektrooniline muusika

Maksim on 10 aastat tegutsenud muusik ning peagi 10 vinüüli välja andmas erinevatel Euroopa ja USA plaadifirmadel. Tema looming on jõudnud ERRi ja BBC eetrisse ning kasutatud Eesti rahvus balletti duetti lavastuses. 2 aastat kogemust Raadio 2 saatejuhina, lisaks helikunsti teemaliste töötubade läbiviimine Saksamaal ja Eestis; DJ esinemised Austrias, Saksamaal, Itaalias, Taanis ja teistes naaberriikides. Maksim on osalenud paljudes rahvusvahelistes projektides ning tal on 100,000+ teatud teoste kuulamist Spotify's või Youtube'is

 

Marianne Leibur

Laul, solfedžo

Marianne alustas muusikaõpinguid varakult, 6-aastaselt said selgeks esimesed noodid viiulil. Ta on lõpetanud Georg Otsa nimelise Muusikakooli ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, rütmimuusika/jazzlaulu erialal. 2018. aasta kevadel sai ta Jazzkaare raames nominatsiooni noor jazzitalent. Laval on ta üles astunud orkestri koosseisudes, tantsubändides, solistina erinevates projektides ning tegutseb ansamblites I Wear* Experiment ja Pillikud.  Marianne peab muusika õpetamise, õppimise ja tegemise juures kõige tähtsamaks siirust ja arengut.

 

Marie Vaigla

Laul

Laulmisega alustas Marie juba 3-aastaselt Aarne Saluveeri laulustuudios ning jätkas õpinguid Tabasalu Muusikakoolis klaveri erialal. Hiljem lõpetas Otsakooli rütmimuusika laulu erialal. Hetkel õpib Eesti Muusika ja Teatriakadeemias elektronmuusika erialal. Marie tegeleb muusika kirjutamise ja esitamisega nii omanimelise sooloprojektiga kui ka bändi Frankie Animal koosseisus, kellega on üles astunud mitmetel festivalidel üle Euroopa.

 

Margus Kappel

Klaver

Margus Kappel lõpetas Tallinna Riikliku Konservatooriumi 1980.a. klaveri erialal. Töötas õpetajana Otsa koolis ja Eesti Televisioonis, hiljem vabakutselise muusikuna. Lisaks paljudele projektidele on Margus on mänginud klahvpille legendaarsetes ansamblites nagu Ruja, Rock Hotel, Ultima Thule, Lembit  Saarsalu ansambel ning orkestrites "Kaseke" ja "Levimo”.

 

Mihkel Pilt

Kitarr

Mihkel on õppinud muusikat Nõmme Muusikakoolis, Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ja Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias ning Metropolia Rakenduskõrgkoolis erinevate kitarrimeistrite käe all. Lisaks pillimängule huvitab teda väga helitehnoloogia – nii stuudiotöö kui ka kontsertide helindamine. Aastate jooksul on ta osalenud paljudes projektides, koosseisudes ja saatebändides. Nt Külalised, Mart Sanderi swingorkester, 2 Quick Start, Ugala ja Nukuteatri etendused, ‘’Laulukarusell’’ saatebänd jne.

 

Mihkel Sillaots

DJ/elektrooniline muusika

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

 

Mizuki Shindo

Flööt

Mizuki õppis flöödimängu Tokio Rahvusvahelises Muusikaakadeemias ja Londonis asuvas ''Muusika ja Draama akadeemias''. Samuti täiendas ta end 2008-2009 Chicagos koos meistro Mathieu Dufouriga. Pärast 2. flötistina mängimist Southbank'i sümfoonias Londonis, asus ta 2013-2016 Rahvusooper Estonia esimese flötisti kohale. Hetkel resideerub Eestis ning mängib mitmetes rahvusvahelistes projektides.

 

Ott Adamson

Trummid, bänd

Ott on lõpetanud Viimsi Muusikakooli klaveri erialal. 13-aastaselt hakkas ta klaveri kõrvalt ka löökriistu õppima ning läks neid edasi George Otsa nimelisse Muusikakooli õppima. Hetkel tudeerib ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Muusikaalaste tööprojektide kõrval on Oti jaoks erilisel kohal tema ansambel Põhja Konn. Muusikaõppes peab ta oluliseks seda, et alati toimuks orgaaniline progress ja et õpetaja mõjuks õpilastele innustavalt ning julgustavalt.

 

Ramuel Tafenau

Trummid, solf

Ramuel alustas pillimängu 6-aastaselt, mil see tundus talle hirmutav ja raske. Hetkel Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazz-osakonnas löökpille õppides on Ramueli jaoks muusikas kõige tähtsam seda oma ettekujutuse järgi teha. Muusikaõppe puhul peab ta oluliseks loomulikult kulgevat arengut. Ühe hinnatuima eesti noore jazz-trummarina teeb ta koostööd välisartistidega ning tuuritab teiste seas ka Paul Danieli ja Jaan Pehki trioga. Lisaks töötab Ramuel Eesti Jazzliidu programmijuhina.

 

Rauno Laikjõe

Kitarr, bänd

Rauno alustas muusikaõppimist Tartus H. Elleri nimelis muusikakoolis viiuli erialal. 12-aastaselt alustas iseseisvalt kitarriõpingutega ning hiljem võttis eratunde paljudelt õpetajatelt sh Andre Maaker, Ain Varts. Keskkoolis tegeles mitmete projektide ja bändidega ning pärast GAGi lõpetamist astus Otsakooli pop-jazz kitarri erialale. Seal täiendas end lisaks kitarrile ka teiste pillide erialadel. Pärast Otsakooli lõpetamist asus tööle Gustav Adolfi Muusikakoolis õpetaja ning tegevjuhina. Hetkel tegeleb aktiivselt vabakutselise muusikuna erinevate projektide, bändide ja laujatega (Revals, Laura Prits, Uku Suviste, Kristjan Kasearu, Kea, Inga, Carine jpt)

 

Roland Jairus

Basskitarr, solf

1996. aastal alustas Roland Kehra Kunstidekoolis eufooniumiõpinguid. Hiljem jätkas ta trombooni ja trummidega. Nii Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli kui Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazz osakonna on ta lõpetanud hoopiski basskitarri erialal. Vahepeal on Roland jõudnud ennast täiendada ka Hollandis Utrechti Konservatooriumis. Hetkel on ta EMTA-s lõpetamas magistriõpinguid jazz-bassi erialal. Roland on aastate jooksul teinud koostööd väga mitmete tuntud eesti artistidega ja aktiivne ka praegu paljude

 

Samuel Jalakas

Trompet

Samuel sattus muusika juurde tänu oma muusikalisele perele. Õpib EMTA magistris ka mängib igapäevaselt Eesti Politsei- ja Piirivalveorkestris. Lisaks sellele on teinud kaasa paljude professionaalsete orkestrite töös.

Oluliseks peab muusikas leiduvat fantaasiarikkust ning erinevaid žanri- ning stiilivõimalusi. Õpetajaameti juures leiab Samuel positiivsea muusikasõprade ringkonna suurenemist ning õpilaste muusika juurde toomist. 

 

Silver Haugas

Basskitarr, bänd

Silver alustas oma muusikuteed 6-aastaselt Pärnu muusikakoolis klaverit ja saksofoni õppides. Otsa kooli lõpetas ta basskitarri erialal. 12-aastaselt pani ta kokku oma esimese bändi ning järgmise koosseisuga Mushy vallutati juba Eesti rokimaastik. Hetkel mängib Silver elektrorokki viljelevas Epordwerkis ja aktiivselt Koit Toome bändi koosseisus ning teeb koostööd teiste eesti  artistidega. Silver peab muusikaõppes oluliseks järjepidevust ja kirge oma instrumendi vastu.

 

Teele Utt

Solf

Teele lõpetas Tallinna Muusikakeskkooli koorijuhtimise ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia koolimuusika erialal. Ta on töötanud USA-s ja Lõuna-Aafrika Vabariigis ning andnud meistriklasse enam kui 50 riigis. Hetkel juhendab Teele lisaks õpetajatööle vokaalsoliste, dirigeerib mitmeid koore ning osaleb regulaarselt Euroopa Kammerkoori töös.

© 2020 Gustav Adolfi Muusikakool