top of page

GAM kevadkontserdid - 25-28. mai

Kohe on käes see tore aeg aastast, mil koguneksime tavapäraselt õppeaastat kokkuvõtvaks bändide kontserdiks mõnes unikaalses Tallinna kontsertpaigas. Kõige kiuste ka sel korral meie traditsiooniline kevadkontsert toimumata ei jää. Küll aga leiab see aset otseülekandena Facebookis, mis tähendab, et noortele muusikutele saab kaasa elada absoluutselt kõikjal, kuhumaani internet ulatub

28. mail esitusele tuleva repertuaari autorlus kuulub John Lennonile, Paul McCartneyle, George Harrisonile ja Ringo Starrile. 4 meest Liverpoolist, kellest moodustub loomulikult The Beatles. Biitlid saab kõhklusteta arvata kaasaegse muusika pioneerideks, kelle jäetud muusikaline pärand on üüratu. Nad on võlunud ära sadu miljoneid, inspireerinud ühtviisi järgmisi, ka üsna kindlalt tulevasi generatsioone ning liigutanud üleüldse kõikvõimalikke kujundlikke mägesid. 10 tegutsemisaastat, 11 stuudioalbumit ja legendaarsed lood "Let it Be", "Yesterday", "Penny Lane", "Come Together", "Hey Jude" on vaid üks jäämäetipu-suurune osake nende tähtsusest (muusika-)ajaloos.

Üles astuvad 12 Gustav Adolfi Muusikakooli kooslust, keda juhendavad Eliisa Elfenbein, Martin Tamm, Rauno Laikjõe, Roland Jairus, Mark Eric Kammiste, Silver Haugas ja Ott Adamson. Sekka üllatused ja pajatused!

GAMi austusavaldus The Beatlesi muusikale

28. mai, kell 18.00

Üritus Facebookis

25.05, Klaverikontsert

Gustav Adolfi Muusikakooli veebikontsertide sarjas esimene on pianistide päralt.

Õpilasi juhendavad Aleksandra Di Maio, Charles Aaron Zobel, Ingrid Tamberg, Kaspar Tambur, Lauri Lehtsaar ja Margus Kappel.

 

Üritus Facebookis
 

26.05, Kitarrikontsert

Teisipäeval, 26. mail, kõlavad seekordsel poolaastaku lõppu tähistaval kitarrikontserdil 4-5-6-keelsed (etc) instrumendid.

Üles astuvad Alvin Raadi, Eric Kammiste, Martin Tamme, Mihkel Pildi, Rauno Laikjõe, Roland Jairuse ning Silver Haugase õpilased.

Üritus Facebookis

 

27.05, Laulukontsert

Päästkem häälepaelad valla! Pillikontsertide viimane sõna jääb GAMI lauljate kuulutada. Kolmapäev 27. mai, 18.00.

 

Üritus Facebookis

Esinevad Aare Külama ja Marie Vaigla lauluõpilased.

bottom of page