.site-header.fixed-header img.logo-fullsize { max-width: 180px; -moz-transition: all .4s ease-in-out; -webkit-transform: translate3d(0,0,0); transition: all .4s ease-in-out; } DJ / elektrooniline muusika | GAM

Alates detsembrist 2018 on kõikidel elektroonilise muusika huvilistel alates 7 eluaastast võimalik liituda meie uue põneva erialaga! 

DJ tundides on võimalik õppida paaris- või individuaalõppes. Esimestes tundides saadakse diskoritele vajalikke teoreetilisi teadmisi ning õpitakse tundma professionaalset DJ tehnikat - Pioneer DJ mikserpulti ning mängjat, vinüülimängijaid ning arvutitarkvara. Õpite tundma erinevaid muusikastiile, avardame teadmisi elektronmuusikas ning õpime miksimise alustalasid.

 

Hiljem keskendutakse enda DJ stiili arendamisele ning ka muusikaprodutseerimisele. Edasijõudnutel võimalik õppida ka ainult muusikaprodutseerimist!

Meie DJ eriala õpilased saavad end proovile panna nii erinevatel kooliüritustel diskot tehes kui ka koolist väljaspool päris klubides päris oma DJ kavaga esinedes!

 

Eelduseks õpilastele on laiapõhjaline muusikamaitse ning huvi erinevate stiilide vastu.

Õpetajateks on DJd/muusikaprodutsendid Maksim Adel (Bisweed) ja Mihkel Sillaots (MHKL)

 

Õppeaasta jooksul liituvad meiega külalistundideks ka teised Eesti DJ/elektroonilise muusika/produtseerimise eksperdid!

Õppemaksud leiate hinnakirjast.

© 2020 Gustav Adolfi Muusikakool